Zabiegi na ciało

Przykład wykonania zabiegu

Zabiegi na ciało

Ekskluzywna linia, w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody łączny się w Trzeci Wymiar Piękna. Podejmując najnowsze wyzwania stające obecnie przed pielęgnacją skóry w domu, wyznacza nowe jej ścieżki. Hiper-aktywna, skuteczna i bezpieczna niesie ze sobą zaspakajanie potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia.

Urządzenie Exilis – zabiegi na ciało

Redukcja tkanki tłuszczowej

Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wcześniej opornej tkanki tłuszczowej. Objętość tkanki tłuszczowej zmniejsza się i ulega redukcji!!!

1 zabieg cena 210zł (jedna partia w trakcie jednej sesji)

2 zabiegi cena 350zł  (dwie partie w trakcie jednej sesji)

3 zabiegi cena 500zł (trzy partie w trakcie jednej sesji)

 

Seria 6 zabiegów cena  1 200zł (możliwość łączenia partii)

 

Urządzenie X-way – fala uderzeniowa 8 minut, które zmieni Twoje życie !!!

Ujędrnianie, Rozstępy, Blizny

Fale akustyczne to niezwykle silnie ukierunkowane impulsy dźwiękowe, które wywołują drgania w organizmie nie uszkadzając skóry podczas przenikania. W dziedzinie medycyny estetycznej wykorzystywane są do modelowania sylwetki i zwalczania cellulitu.

1 zabieg cena 180zł (jedna partia w trakcie jednej sesji)

2 zabiegi cena 330zł  (dwie partie w trakcie jednej sesji)

3 zabiegi cena 480zł (trzy partie w trakcie jednej sesji)

 

Seria 6 zabiegów  – cena  900zł (możliwość łączenia partii)

Rewitalizuje ciało poprzez usuwanie martwych komórek i pogrubionych części skóry. Odtruwa i widocznie wygładza skórę. Przygotowuje ją do lepszego wchłaniania składników aktywnych później aplikowanych preparatów.

Cena zabiegu 180zł
Czas trwania zabiegu 60 min

Intensywny zabieg do zwalczania problemów cellulitu. Wzmocniony stymulującym mikro-krążenie heksapeptydem-39, usuwa nadmiar płynów i toksyn oraz zapobiega formowaniu się nowych komórek tłuszczowych. Pomaga zwalczyć kumulowanie się miejscowej otyłości oraz modeluje profil ciała. Zawiera kompleks Slim Designer, innowacyjną „pułapkę na tłuszcz”, która pobudza drenowanie istniejącego tłuszczu i hamuje rozwój nowych komórek tłuszczowych, zarówno ilościowo jak i objętościowo.

Zabieg dobrany indywidualnie do ciała

Cena zabiegu 350 zł
Czas trwania zabiegu około 90 min

Zabieg o silnym działaniu pobudzającym mikrokrążenie i układ limfatyczny.
Dedykowany osobom z cellulitem obrzękowym i pomarańczową skórką, spowodowanymi przetrzymywaniem wody

Cena zabiegu 300 zł
Czas trwania zabiegu 90 min

Celem zabiegu jest przywrócenie miękkości i gładkości dłoniom oraz walka z przebarwieniami. Wzbogacony przefiltrowanym i oczyszczonym wyciągiem z białka ślimaka, regeneruje skórę̨ dłoni.

Cena zabiegu 70 zł
Czas trwania zabiegu 30 min

Szybko działający zabieg wygładzający, który zmniejsza twardość́ skóry stóp. Nadaje miękkość́ oraz komfort. Wzbogacony koloidalną owsianką.

Cena zabiegu 110 zł
Czas trwania zabiegu 30 min

Urządzenie MANTIS proponuje naturalne i nieinwazyjne rozwiązanie, aby pomóc klientom przywrócić piękne i zdrowe ciało oraz poprawić ich kondycję psychofizyczną.

Jest to możliwe dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i badaniom naukowym. Badania kliniczne, które trwały kilka dekad, wykazały pozytywny wpływ endomasażu na wyniki leczenia terapeutycznego. W szczególności poprzez masaż tkanki łącznej, poprawę działania układu krwionośnego i limfatycznego, co korzystnie wpływa na wymianę metaboliczną. Dzięki temu stymulowane są również adipocyty co znacznie przyspiesza i zwiększa usuwanie tkanki tłuszczowej.

Endomasaż jest techniką, która łączy zasysanie skóry z masażem rolkowym, który może być wykonywany na różnych częstotliwościach i ustawieniach mocy, w zależności od problemu, który leczymy. Endomasaż naśladuje masaż ręczny, ale działa głębiej i bardziej jednorodnie: ta „gimnastyka” tkanek przywraca prawidłowe mikrokrążenie oraz udrażnia kanały limfatyczne, usprawnia to wymianę osmotyczną i prawidłowe dotlenienie tkanek, przywraca funkcje organizmu, które zanikają z upływem czasu. Dzięki stochastycznym impulsowym polom magnetycznym, technika ta przyczynia się do wyraźnego zmniejszenia cellulitu oraz przywraca jędrność i elastyczność tkanki łącznej. Przy zabiegach na twarz, uzyskujemy widoczną redukcję zmarszczek i poprawę kolorytu skóry, co czyni twarz promienną i jędrną.

Wykonywane zabiegi

Twarz

redukcja zmarszczek
przywrócenie napięcia skóry
efekt przeciwstarzeniowy
Ciało

cellulit i skóra z dołkami
obwisła skóra
rozstępy
retencja wody
zlokalizowane otłuszczenia

NA CIAŁO BEZ KOSMETYKU

Pojedynczy zabieg- 180 zł
Karnet 6 zabiegów- 900 zł

Karnet 10 zabiegów- 1400 zł

NA CIAŁO Z KOSMETYKIEM

Pojedynczy zabieg- 220 zł

Karnet 6 zabiegów- 1100 zł

Karnet 10 zabiegów- 1600 zł

NA TWARZ Z KOSMETYKIEM

Pojedynczy zabieg- 140 zł

Karnet 6 zabiegów- 700 zł

Karnet 10 zabiegów- 1000 zł

*Kostium do zabiegu- 65 zł

**Przy zakupie karnetu kostium gratis.