Atrakcje okolicy

Atrakcje w okolicy

Spływy kajakowe
Najlepsza forma aktywnego wypoczynku w okolicy – spływy kajakami lub pontonami:

Spływy Wisłą
Spływy Chodelką
Spływy Wieprzem
Dodatkowo motorówki bez licencji

Quady, jeepy
Na terenie Kazimierza dolnego i okolic organizowane indywidualnie i grupowo jazdy na quadach lub samochodach terenowych, na trasach indywidualnie dobranych do klienta

Kontakt:
Kazimierz Dolny
Ul. Nadrzeczna 27
24-120 Kazimierz Dolny

Buggzyland w Trzciankach
Na terenie po byłej kopalni piasku w otulinie kazimierskiego parku krajobrazowego ponad 3,5 km tras off-roadowych do nauki i doskonalenia techniki jazdy. Różnorodność tras jak i ukształtowanie terenu sprawia, że każdy może spróbować swoich sił w terenie.

ZOO w Wojciechowie
To idealne miejsce na wypoczynek i rozrywkę poza miastem, dla wszystkich osób lubiących spędzać wolny czas aktywnie, na świeżym powietrzu, w bezpośrednim kontakcie z naturą i zwierzętami. Na powierzchni 4 ha zgromadzono kilkadziesiąt gatunków egzotycznych zwierząt, przestronny plac zabaw, liczne atrakcje, zaplecze gastronomiczne i edukacyjne.

W odległości ok. 36 km od Hotelu Oskar

Farma Iluzji
Farma Iluzji to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych z nutą edukacji podaną w bardzo przyjaznej formie. Jest to także miejsce do aktywnej zabawy, wypoczynku, a nawet swobodnego piknikowania (udostępniamy grille i ogniska).

W odległości ok. 54 km od Hotelu Oskar

Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody są pierwszym w Polsce rodzinnym parkiem tematycznym, stworzonym w oparciu o oryginalną baśniową historię. Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów odkryjesz bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty.
W odległości ok 20km od naszego Hotelu Oskar

Owadolandia w Wojciechowie
Owadolandia to park edukacyjno-rekreacyjny, w którym można spotkać ogromne repliki owadów, wielkości dorosłego człowieka. Wiernie odtworzone modele owadów, zaprojektowane z dbałością o szczegóły anatomiczne.
W parku znajduje się ścieżka dydaktyczna z ciekawymi gatunkami i odmianami roślin oraz tablice informacyjno-edukacyjne, przeznaczone do przeprowadzania zajęć na świeżym powietrzu.

W odległości ok. 35 km od Hotelu

Park Labiryntów w Rąblowie
W samym centrum Trójkąta Turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy, znajduje się niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju Park Labiryntów.

Wyjątkowy w swoim układzie, zadziwiający tematyką, nasycony atrakcjami sprawia, że każdy odnajdzie tu coś dla siebie. Dzieci świetną zabawę w wiosce tematycznej, dorośli miejsce do rekreacji, wypoczynku i refleksji. W wielu obudzi się wena twórcza, zaszczepiona w kazimierskich galeriach sztuki, inni zobaczą piękno nałęczowskich ogrodów, dusza każdego dozna refleksji nad wartościami tego świata. Wszyscy poznają piękno regionu, jego kulturę i zabytki, nieznane tajemnice. Uczestnicząc w quest’ach odnajdziemy ukryty skarb, a dojście do celu uczyni z Was odkrywców.

W odległości ok. 23km od Hotelu Oskar

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
W odległości ok. 22 km od Hotelu

Facebook