Pokoje

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 38 komfortowych, klimatyzowanych pokoi, w tym pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych.  Wszystkie pokoje posiadają telewizor z radiem, internet bezprzewodowy, biurko do pracy oraz telefon. Całodobowa recepcja zawsze służy pomocą. Dla komfortu naszych Klientów wszystkie pokoje są klimatyzowane.

Hotel & SPA Oskar

Komfort wypoczynku

Hotel & SPA Oskar

Komfort wypoczynku

Apartament
Bardzo przestronny i świetnie urządzony apartament to doskonała alternatywa dla wymagających. Pokój o powierzchni 42 m² wyposażony jest w podgrzewanie podłogowe oraz klimatyzację. Apartament to zarówno pokój dzienny z wygodną kanapą, stolikiem kawowym, dwoma fotelami oraz sypialnia z dużym łóżkiem małżeńskim oraz łazienka z prysznicem. W pokoju znajduje się telewizor LCD, dostęp do wi-fi.  W łazience znajduje się także suszarka do włosów oraz kosmetyki do kąpieli.

Superior
Pokój typu superior to przede wszystkim wspaniały widok na Wisłę. Pokój o powierzchni 27 m² wyposażony jest w podgrzewanie podłogowe oraz klimatyzację. Pokój superior składa się z pokoju dziennego z wygodną kanapą wraz ze stolikiem kawowym, sypialni z dużym łóżkiem małżeńskim oraz łazienka z prysznicem. W pokoju znajduje się również telewizor LCD, dostęp do sieci wi-fi. W łazience znajduje się także suszarka do włosów oraz kosmetyki do kąpieli.

Pokój standardowy
Pokoje standardowe to doskonałe połączenie przestronności, wygody oraz niebanalnego wystroju. Pokoje o powierzchni 20 m² wyposażone są w klimatyzację grawitacyjną, telewizor LCD, dostęp do sieci wi-fi. Każdy z pokoi ma własną łazienkę z prysznicem, w której znajduje się suszarka do włosów oraz kosmetyki do kąpieli. Standardy to zarówno jedno łoże małżeńskie jak i dwa oddzielne łóżka.

Hotel! & SPA Oskar

Komfort wypoczynku

Facebook