Strefa basenowa

 • Sauny INFRARED działają na podczerwień, czyli z użyciem promieni podczerwonych, które są w stanie docierać do głębi skóry i wzmagać pocenie się o wiele bardziej niż w przypadku innych typów saun. Energia podczerwona wpływa bezpośrednio na organizm – ogrzewa bezpośrednio ciało, a nie powietrze w saunie. Z tego powodu pobyt w saunie tego rodzaju określany jest też jako masaż termiczny.

 • Kąpiel w saunie fińskiej polega na przebywaniu nago na przemian w wysokiej i niskiej temperaturze. Warunki fizyczne w saunie decydują o intensywności zmian fizjologicznych zachodzących w ustroju. Im wyższa jest temperatura w saunie, tym pobyt w niej powinien być krótszy, a ochłodzenie dłuższe. Pobyt w saunie jest zabiegiem ciepło leczniczym, wykorzystującym działanie ciepłego powietrza (temp. 70 – 110° C) w wyniku czego, dochodzi do zmian w regulacji cieplnej organizmu. Sauna reguluje krążenie krwi, usprawnia przemianę materii, oczyszcza i uelastycznia naskórek, relaksuje, upiększa i pozwala dłużej cieszyć się młodością.

 • Łaźnia parowa(rzymska) to rodzaj sauny mokrej, która – podobnie jak sauna sucha – dostarcza relaksu i odprężenia oraz wielu korzyści dla zdrowia. Seanse odbywają się w specjalnym pomieszczeniu w temperaturze około 50 – 60° C, przy dużej wilgotności powietrza (do 100%). Jej wnętrze tworzą ceramiczne mozaiki oraz kamień ułożony na odpowiednim podłożu. Wyposażona jest w generator pary wodnej wspomagany dopływem świeżego powietrza. Kąpiel w łaźni powinna trwać od kilku do 30 minut i zakończyć się schłodzeniem organizmu. Cykl należy powtórzyć kilka razy.

 • Natrysk wrażeń, czyli połączenie strumieni wody – naprzemienne ciepłej i zimnej z efektami świetlnymi oraz masażem stóp przez naturalne kamienie – otoczaki. Ścieżka wrażeń ma zróżnicowaną temperaturę wody od 20 do 40° C, co działa jak terapia biczem szkockim. Dodatkowo wrażenia te potęgowane są poprzez dysze boczne masujące całe ciało, a wypływające z nich strumienie wody ujędrniają skórę, pobudzają krążenie i odprężają, podobnie jak chodzenie po otoczakach. Punkty świetlne w ciepłej tonacji kolorystycznej pogłębiają spokój i relaks. Kolorowe światło wypełnia całą przestrzeń wokół ścieżki, dając przepiękny efekt, a ich harmonia ma uspakajający wpływ na układ nerwowy.

 • Grota solna ma taki mikroklimat jak nad morzem. Podobnie też oddziałuje na nasz organizm. Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób – astmy, nieżytów górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, niedoczynności tarczycy, łuszczycy oraz nerwicy.

 • Łaźnia błotna łączy w sobie cztery podstawowe żywioły: wodę, ogień, ziemię i powietrze w jedno wyjątkowe przeżycie dla ciała i duszy. Ceremoniał Rasul jest masażem błotem o różnych barwach i uziarnieniu i kąpieli w wilgotnym gorącym powietrzu sauny parowej, dzięki czemu usunięte zostają obumarłe komórki naskórka, wzmocniona zostaje tkanka podskórna. W czasie zabiegu poczujecie Państwo klimat tradycyjnego orientalnego Rasul z jego niepowtarzalną atmosferą półcieni i zapachów. Rasul to okłady błotne, sucha sauna, sauna parowa, peeling i inhalacje w jednym. Mamy do zaproponowania dla Państwa saunę z możliwością skorzystania w duecie. Zabieg trwa 30 min i jest dodatkowo płatny. Wilgotność powietrza w tej łaźni wynosi 100%, a temperatura 35-50° C.

 • Floating oznacza swobodne unoszenie ciała w pozycji leżącej w przesyconym roztworze soli. Wysokie stężenie soli Epsom w roztworze pozwala ciału osiągnąć stan nieważkości; można spokojnie unosić się na wodzie bez specjalnej techniki oddechu i skurczu mięśni. W tym stanie no- gravity wszystkie grupy mięśni mogą się trwale zrelaksować. Basen flotacyjny wypełniony jest słoną wodą i można w nim przeżyć stan porównywalny ze stanem nieważkości. Leżysz zawieszony w wodnym roztworze soli, która ma taką samą temperaturę jak zewnętrzna powierzchnia skóry (34,8 do 35,2° C). W pomieszczeniu jest zupełnie ciemno i cicho, tak, aby system nerwowy i mózg nie były rozpraszane przez bodźce zewnętrzne. Deprywacja sensoryczna pozwala nie tylko na relaks na poziomie psychologicznym, ale również prowadzi do wewnętrznego, umysłowego spokoju.
  Jedna sesja jest równoważna do czterech godzin głębokiego snu. W większość przypadków już po pierwszej sesji ludzie czują się szczęśliwsi, zdrowsi, pozytywniej nastawieni do życia, bardziej pewni siebie, jak również zwiększa się ich świadomość sensoryczna. Każda kolejna sesja intensyfikuje i przedłuża korzystne rezultaty nawet do kilku tygodni po sesji.
  Kiedy leżysz swobodnie na wodzie, organizm jest w stanie przyjąć jedyną właściwą dla stanu flotacyjnego pozycję, która stwarza wrażenie pełnej nieważkości. Szkielet, mięśnie, naczynia i narządy są uwolnione od wpływu grawitacji. Ciało jest w stanie przyjąć swą naturalną postawę, wolną od napięć, bez wygięć lub punktów nacisku. Kiedy przebywasz w tej szczególnej pozycji, możesz uzyskać niepowtarzalną i łatwo osiągalną formę głębokiego spoczynku. Wszystkie grupy mięśni oraz stawy mogą zrelaksować się jednocześnie, uwolnione od własnego ciężaru.

Dzieci do 6 roku życia mogą przebywać w obrębie strefy basenowej do godziny 18ej.

Strefa Wellness KarnetyOpisCena
Całodniowy pobyt w strefie Wellness120 zł
Do wykorzystania 80 zł70 zł
Do wykorzystania 160 zł130 zł
Do wykorzystania 310 zł240 zł
Do wykorzystania 460 zł360 zł
Wydanie karty- opłata jednorazowa15 zł
Wypożyczenie ręcznika10 zł
Wypożyczenie szlafroka10zł
Ważność karnetu- 3 miesiące
Squash60 minut (wypożyczenie rakietek + 10 zł)60 zł
Karnet 6 wejść + 1 GRATIS360 zł
Siłownia60 minut20 zł
3 godziny50 zł
Karnet miesięczny120 zł
Basen flotacyjnySesja standardowa 30 minut100 zł
Sesja 60 minut150 zł
Sesja dla dwóch osób 30/60 minut razem w basenie 140 zł/200 zł
Sauna RasulSeans 30 minut- 1 osoba70 zł
Seans 30 minut- 2 osoby 120 zł

Zapraszamy do korzystania z usług w ramach karty Multisport oraz FitProfit:

PAKIET I: basen, sauna, grota solna – 60 minut

PAKIET II: siłownia 60 minut

PAKIET III: squash – 60 minut (dopłata do jednej karty – 45 zł, dopłata do dwóch kart – 30 zł)

Użytkownik ma możliwość skorzystania z jednego, dowolnie wybranego pakietu usług raz podczas jednej wizyty w obiekcie.

Istnieje możliwość nabycia Voucherów Podarunkowych – na strefę Wellness, bądź na wybrane zabiegi SPA

Zapraszamy do korzystania z usług w ramach Karty Multisport Plus:

PAKIET I: basen, sauna, grota solna – 60 minut
PAKIET II: siłownia 60 minut
PAKIET III: squash – 60 minut (dopłata do karty – 35zł)
Użytkownik ma możliwość skorzystania z jednego, dowolnie wybranego pakietu usług raz podczas jednej wizyty w obiekcie.

Istnieje możliwość nabycia Voucherów Podarunkowych –  na strefę Wellness, bądź na wybrane zabiegi SPA.

Godziny otwarcia,

cennik poniedziałek- piątek – 12:00-22:00

sobota- niedziela – 10:00-22:00

poniedziałek- wtorek – 25zł/ 70 min.

środa- niedziela – 35 zł/70 min (sauny)

Cennik dopłaty do squasha 1 karta – 45zł 2 karty – 30 zł

Cennik wellness

Basen

Poniedziałek  godzina 12:00-22:00   70 min

25zł Bilet normalny – W tym do dyspozycji: ścieżka wrażeń, salon wypoczynkowy z tężnią solankową , słoneczna łąka, wiadro Bosmana, jacuzzi

Wtorek  godzina 12:00-22:00    70 min

25zł Bilet normalny – W tym do dyspozycji: ścieżka wrażeń, salon wypoczynkowy z tężnią solankową , słoneczna łąka, wiadro Bosmana, jacuzzi

Środa  godzina 12:00-22:00   70 min

35zł Bilet normalny – W tym do dyspozycji: ścieżka wrażeń, salon wypoczynkowy z tężnią solankową , słoneczna łąka, wiadro Bosmana, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, sauna infrared (sauny uruchamiamy o godz. 12:00)

Czwartek  godzina 12:00-22:00   70 min

35zł Bilet normalny – W tym do dyspozycji: ścieżka wrażeń, salon wypoczynkowy z tężnią solankową , słoneczna łąka, wiadro Bosmana, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, sauna infrared (sauny uruchamiamy o godz. 12:00)

Piątek  godzina 12:00-22:00  70 min

35zł Bilet normalny – W tym do dyspozycji: ścieżka wrażeń, salon wypoczynkowy z tężnią solankową , słoneczna łąka, wiadro Bosmana, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, sauna infrared (sauny uruchamiamy o godz. 12:00)

Sobota, Niedziela oraz święta godzina 10:00 – 22:00  70 min

35zł Bilet normalny W tym do dyspozycji: sauna sucha, łaźnia parowa, ścieżka wrażeń, salon wypoczynkowy z tężnią solankową , słoneczna łąka, wiadro Bosmana, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, sauna infrared (sauny uruchamiamy o godz. 12:00)

Dzieci w wieku 6 – 10 lat- 50% ceny wg obowiązującej taryfy

Dzieci w wieku poniżej 6 roku życia mogą korzystać z basenu do godziny 18:00 – bezpłatnie

Pakiety rodzinne
2 godziny w strefie wellness poniedziałek – niedziela

2 + 1 (dziecko w wieku 6 – 10 lat) bilet 100 zł

2 + 2 (dziecko w wieku 6 – 10 lat) bilet 120 zł

2 + 3 ( dziecko w wieku 6 – 10 lat) bilet 130 zł

KARNETY na strefę wellness
Całodniowy pobyt na strefie wellness 120 zł

Do wykorzystania 70 zł  cena 60 zł

Do wykorzystania 150 zł  cena  120 zł

Do wykorzystania 300 zł  cena 230 zł

Do wykorzystania 450 zł  cena 350 zł

Wydanie karty – opłata jednorazowa 10 zł

Wypożyczenie ręcznika 7 zł

Wypożyczenie szlafroka 10 zł

Ważność karnetu – 3 miesiące

Karnety na masaże

Całościowy 10 zabiegów 1 500 zł

Częściowy 10 zabiegów 650 zł

Squash
60minut (wypożyczenie rakietek + 10 zł) 60 zł

Karnet 6 wejść + 1 GRATIS 360 zł

Wypożyczenie rakietek 10 zł

Siłownia
60 min – 20 zł

3 godz.- 50 zł

Karnet miesięczny 120 zł

Basen flotacyjny
– sesja standardowa 30 min cena 100 zł

– sesja 60 min cena 150 zł

– sesja dla dwóch osób 30/60 min. (razem w basenie) cena 140 zł/200 zł

Sauna Rasul  (połączenie sauny suchej i parowej z użyciem maski błotnej na ciało)
Czas trwania seansu 30 min (1 osoba) cena 70 zł

Seans 30 min (2 osoby) cena 120 zł

 

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom i oczekiwaniom tej jesieni wprowadzamy do naszej oferty zabiegowej Spa Hotelu Oskar zabiegi z gamy ujędrniającej, antycellulitowej i odmładzającej.

Urządzenie Exilis – zabiegi na twarz

Odmładzanie Twarzy – inteligentna energia

Remodeling kolagenu
Radykalna poprawa gęstości skóry
Proces leczenia dostępny dla wszystkich fototypów skóry
Pojedynczy zabieg- cena promocyjna 240zł

Seria 6 zabiegów – cena promocyjna 1 300zł

Polecamy łączyć z zabiegami kosmetycznymi np. liftingującym

Urządzenie Exilis – zabiegi na ciało

Redukcja tkanki tłuszczowej

Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wcześniej opornej tkanki tłuszczowej. Objętość tkanki tłuszczowej zmniejsza się i ulega redukcji!!!

1 zabieg cena 210zł (jedna partia w trakcie jednej sesji)

2 zabiegi cena 350zł  (dwie partie w trakcie jednej sesji)

3 zabiegi cena 500zł (trzy partie w trakcie jednej sesji)

 

Seria 6 zabiegów cena  1 200zł (możliwość łączenia partii)

 

Urządzenie X-way – fala uderzeniowa 8 minut, które zmieni Twoje życie !!!

Ujędrnianie, Rozstępy, Blizny

Fale akustyczne to niezwykle silnie ukierunkowane impulsy dźwiękowe, które wywołują drgania w organizmie nie uszkadzając skóry podczas przenikania. W dziedzinie medycyny estetycznej wykorzystywane są do modelowania sylwetki i zwalczania cellulitu.

1 zabieg cena 180zł (jedna partia w trakcie jednej sesji)

2 zabiegi cena 330zł  (dwie partie w trakcie jednej sesji)

3 zabiegi cena 480zł (trzy partie w trakcie jednej sesji)

 

Seria 6 zabiegów  – cena  900zł (możliwość łączenia partii)

Dla wzmocnienia efektów zabiegi można łączyć np.:

– ultradzwieki EXILIS

– endermologia MANTIS

– zabiegami kosmetycznymi

Serdecznie zapraszamy do rejestracji po nr telefonu naszej recepcji.

Book Now