Masaże

Masaże

Codzienny stres, siedzący tryb pracy, długie godziny przed komputerem, jazda samochodem, brak ruchu oraz niewyleczone kontuzje należą obecnie do najczęstszych przyczyn bólu kręgosłupa i pleców. Masaż pleców powoduje rozluźnienie mięśni przykręgowych i przywrócenie ich prawidłowego napięcia dzięki czemu utrzymują kręgosłup w prawidłowej pozycji i zapobiega jego skrzywieniom. Stanowi także doskonały relaks od wszelkich blokad i napięć spowodowanych stresem.

Czas trwania zabiegu około 30 min
cena zabiegu 80 zł

Jest intensywnym i mocnym masażem. Pobudza organizm i pomaga mu działać prawidłowo. Działa on przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność mięśni, przyspiesza przemianę materii oraz uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Czas trwania zabiegu około 60 min
cena zabiegu 180 zł

Masaż polecany szczególnie dla osób wymagających głębokiego relaksu i odprężenia. Masaż masłem Shea daje efekt długotrwałego nawilżenia i odnowy warstwy lipidowej- nawet bardzo suchej skóry. Atrakcyjne zapachy balsamów długo utrzymują się na skórze, działając aromaterapeutycznie i odprężająco. Polecany jest zwłaszcza dla skóry suchej, dojrzałej i wymagającej regeneracji.

Czas trwania zabiegu około 70 min
cena zabiegu 220 zł

Pozwala na zwalczenie stresu, uspokaja i wprowadza w stan głębokiej relaksacji. Masaż wykonywany jest za pomocą ogrzanych, gładkich kamieni wulkanicznych o zróżnicowanej wielkości. Ciepło emitowane poprzez kamienie usprawnia funkcjonowanie układu krążenia, rozluźnia mięśnie oraz oczyszcza organizm.

– plecy czas trwania zabiegu około 45 min cena zabiegu 150 zł
– całościowy czas trwania zabiegu około 90 min cena zabiegu 260 zł

Przyjemny i relaksujący masaż we dwoje. Idealny na wspólny relaks czy odpoczynek. Ma działanie odprężające, relaksujące i zmniejszające napięcie psychiczne, które tak często towarzyszy człowiekowi we współczesnym świecie. Pozwala odzyskać zdrowie, dobre samopoczucie i wewnętrzną równowagę.

Czas trwania zabiegu około 60 min
cena zabiegu 320 zł

PERMANENT CONTOUR® – opatentowane urządzenie, które z powodzeniem pozwoliło zaadaptować masaże ziołowe do kultury europejskiej. Oferuje klientom wspaniałe zabiegi ziołowymi stemplami o stałej temperaturze i wilgotności przeznaczone dla każdego rodzaju skóry zarówno na twarz jak i ciało.

Stemple Permanent Contour® wypełnione są solą oraz najwyższej jakości ziołami i kwiatami pochodzącymi z najczystszych rejonów świata i najczęściej zbieranymi ręcznie. Przezroczysty materiał pozwala zobaczyć, jak również poczuć zapach naturalnych składników, które je wypełniają.

Masaż:

ciała
Czas trwania zabiegu około 60 min.
Cena zabiegu 220 zł

twarz, szyja, dekolt
Czas trwania zabiegu około 40 min.
Cena zabiegu 150 zł

Uczta dla skóry i zmysłów. Masaż wykonywany przy użyciu czekolady o najwyższej zawartości kakao i naturalnego olejku ze słodkich migdałów. Już jedna sesja ukoi nerwy i wprowadzi dobry nastrój, ponieważ czekolada pobudza wydzielanie endorfin – hormonu szczęścia.

Czas trwania 70 min

Cena 220 zł

Masaż świecą aromatyczną koi zmysły i ciało. Unoszące się w gabinecie zabachy, pochądze z olejków eterycznych podgrzewanych płomieniem świecy, natychmiast odprężają. Odżywczy, ciepły, naturalny wosk i dotyk masażysty pogłębiają efekt relaksu. Masaż przynosi ulge napiętym mięśnią i pozwala całkowicie się odpręzyć. To bezpieczny zabieg dla każdego kto czuje się przytłoczony codziennością.

Czas trwania 70 min

Cena 220 zł

Rytuały

Odświeżający peeling solny delikatnie oczyszcza, zmiękcza, nawilza skórę i poprawia mikrokrążenie, a maska odżywiająca pozostawia skórę jędrną, gładką i przyjemnie pachnącą. Efekt długotrwałego nawilżenia zapewni aksamitny balsam.

Czas trwania zabiegu około 60 min

Cena zabiegu 210 zł

Zabieg, który złuszcza martwy naskórek, wygładzi oraz poprawi jej wygląd za pomocą cudownego peelingu całego ciała. Maska wzbogacona masłem Shea znakomicie nawilży oraz zregeneruje skórę. Masaż całego ciała zaskoczy, obezwładni zmysły niepowtarzalnymi zapachami oraz zrelaksuje.

Czas trwania zabiegu około 90 min

Cena 310 zł