Masaże

Masaże

 • Codzienny stres, siedzący tryb pracy, długie godziny przed komputerem, jazda samochodem, brak ruchu oraz niewyleczone kontuzje należą obecnie do najczęstszych przyczyn bólu kręgosłupa i pleców. Masaż pleców powoduje rozluźnienie mięśni przykręgowych i przywrócenie ich prawidłowego napięcia dzięki czemu utrzymują kręgosłup w prawidłowej pozycji i zapobiega jego skrzywieniom. Stanowi także doskonały relaks od wszelkich blokad i napięć spowodowanych stresem.

  Czas trwania zabiegu około 30 min
  cena zabiegu 80 zł

 • Jest intensywnym i mocnym masażem. Pobudza organizm i pomaga mu działać prawidłowo. Działa on przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność mięśni, przyspiesza przemianę materii oraz uaktywnia przepływ krwi i limfy.

  Czas trwania zabiegu około 60 min
  cena zabiegu 180 zł

 • Masaż polecany szczególnie dla osób wymagających głębokiego relaksu i odprężenia. Masaż masłem Shea daje efekt długotrwałego nawilżenia i odnowy warstwy lipidowej- nawet bardzo suchej skóry. Atrakcyjne zapachy balsamów długo utrzymują się na skórze, działając aromaterapeutycznie i odprężająco. Polecany jest zwłaszcza dla skóry suchej, dojrzałej i wymagającej regeneracji.

  Czas trwania zabiegu około 70 min
  cena zabiegu 230 zł

 • Pozwala na zwalczenie stresu, uspokaja i wprowadza w stan głębokiej relaksacji. Masaż wykonywany jest za pomocą ogrzanych, gładkich kamieni wulkanicznych o zróżnicowanej wielkości. Ciepło emitowane poprzez kamienie usprawnia funkcjonowanie układu krążenia, rozluźnia mięśnie oraz oczyszcza organizm.

  – plecy czas trwania zabiegu około 45 min cena zabiegu 160 zł
  – całościowy czas trwania zabiegu około 90 min cena zabiegu 270 zł

 • Przyjemny i relaksujący masaż we dwoje. Idealny na wspólny relaks czy odpoczynek. Ma działanie odprężające, relaksujące i zmniejszające napięcie psychiczne, które tak często towarzyszy człowiekowi we współczesnym świecie. Pozwala odzyskać zdrowie, dobre samopoczucie i wewnętrzną równowagę.

  Czas trwania zabiegu około 60 min
  cena zabiegu 320 zł

 • Uczta dla skóry i zmysłów. Masaż wykonywany przy użyciu czekolady o najwyższej zawartości kakao i naturalnego olejku ze słodkich migdałów. Już jedna sesja ukoi nerwy i wprowadzi dobry nastrój, ponieważ czekolada pobudza wydzielanie endorfin – hormonu szczęścia.

  Czas trwania 70 min

  Cena 230 zł

 • Masaż świecą aromatyczną koi zmysły i ciało. Unoszące się w gabinecie zabachy, pochądze z olejków eterycznych podgrzewanych płomieniem świecy, natychmiast odprężają. Odżywczy, ciepły, naturalny wosk i dotyk masażysty pogłębiają efekt relaksu. Masaż przynosi ulge napiętym mięśnią i pozwala całkowicie się odpręzyć. To bezpieczny zabieg dla każdego kto czuje się przytłoczony codziennością.

  Czas trwania 70 min

  Cena 230 zł

 • Masaż Kobido, czyli japoński masaż twarzy, to rewelacyjna alternatywa dla wszystkich zabiegów medycyny estetycznej.

  Główne założenie tej techniki masażu opiera się na rozluźnieniu. Temu służą wstępne ruchy na uprzednio oczyszczonej twarzy, ale też na karku i głowie. Z racji tego, że masaż przeznaczony jest dla osób ze zmarszczkami mimicznymi, chodzi tu o osiągnięcie maksymalnej redukcji napięcia w mięśniach. W kolejnym etapie przystępuje się do wykonania drenażu limfatycznego. Celem jest poprawa ukrwienia i dopływu świeżej krwi, co widocznie zredukuje cienie pod oczami, rozświetli i poprawi kondycję skóry.

  Kolejnym etapem jest skupienie się na technice liftingującej. To szybkie, mocne ruchy polegające na łapaniu wybranych partii twarzy, uciskaniu, ugniataniu i oklepywaniu ich. Twarz mocno się rozgrzewa, pobudzony zostaje metabolizm komórkowy i skóra szybciej się regeneruje. Efektem jest redukcja zmarszczek mimicznych, rozświetlenie, ujędrnienie mięśni i skóry twarzy.

  Czas trwania zabiegu: 70 min

  Cena 240 zł

Rytuały

 • Odświeżający peeling solny delikatnie oczyszcza, zmiękcza, nawilza skórę i poprawia mikrokrążenie, a maska odżywiająca pozostawia skórę jędrną, gładką i przyjemnie pachnącą. Efekt długotrwałego nawilżenia zapewni aksamitny balsam.

  Czas trwania zabiegu około 60 min

  Cena zabiegu 220 zł

 • Zabieg, który złuszcza martwy naskórek, wygładzi oraz poprawi jej wygląd za pomocą cudownego peelingu całego ciała. Maska wzbogacona masłem Shea znakomicie nawilży oraz zregeneruje skórę. Masaż całego ciała zaskoczy, obezwładni zmysły niepowtarzalnymi zapachami oraz zrelaksuje.

  Czas trwania zabiegu około 90 min

  Cena 360 zł

Book Now