Zabiegi na ciało

 

 

Ekskluzywna linia, w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody łączny się w Trzeci Wymiar Piękna. Podejmując najnowsze wyzwania stające obecnie przed pielęgnacją skóry w domu, wyznacza nowe jej ścieżki. Hiper-aktywna, skuteczna i bezpieczna niesie ze sobą zaspakajanie potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia.

1. PEELING CIAŁA

Rewitalizuje ciało poprzez usuwanie martwych komórek i pogrubionych części skóry. Odtruwa i widocznie wygładza skórę. Przygotowuje ją do lepszego wchłaniania składników aktywnych później aplikowanych preparatów.

Cena zabiegu 110zł
Czas trwania zabiegu 30 min

2. ZABIEG ANTI-CELLULIT- " Zdmuchnij swój cellulit"

Intensywny zabieg do zwalczania problemów cellulitu. Wzmocniony stymulującym mikro-krążenie heksapeptydem-39, usuwa nadmiar płynów i toksyn oraz zapobiega formowaniu się nowych komórek tłuszczowych. Pomaga zwalczyć kumulowanie się miejscowej otyłości oraz modeluje profil ciała. Zawiera kompleks Slim Designer, innowacyjną „pułapkę na tłuszcz”, która pobudza drenowanie istniejącego tłuszczu i hamuje rozwój nowych komórek tłuszczowych, zarówno ilościowo jak i objętościowo.

Wersja średnia

Cena zabiegu 245 zł
Czas trwania zabiegu około 60 min

 Wersja silna:

Cena zabiegu 280 zł
Czas trwania zabiegu około 90 min

3. WYSZCZUPLANIE -SLIM DESIGNER

Zabieg wyszczuplający, który pomaga zwalczać miejscowe kumulowanie się tkanki tłuszczowej oraz modelować kontury ciała. Zawiera kompleks Slim Designer, innowacyjną ,,pułapkę na tłuszcz”, która pobudza usuwanie zmagazynowanego tłuszczu oraz hamuje ilościowy i objętościowy rozwój nowych komórek tłuszczowych.

Wersja średnia

Cena zabiegu 250 zł
Czas trwania zabiegu około 60 min

 Wersja silna:

Cena zabiegu 285 zł
Czas trwania zabiegu około 90 min

4. FIRMING – ujędrnianie ciała

Nowy sekret zwalczania poluźnienia skóry i oznak starzenia się̨ ciała. Dzięki kompleksowi IN-Tense, wzmacnia i na nowo organizuje struktury wspomagające skórę̨ oraz przywraca ciału elastyczność́.

Cena zabiegu 240 zł
Czas trwania zabiegu 60 min

5. PUSH UP – ujędrnianie biustu

Zabieg skupia się̨ na problemie utraty napięcia skóry piersi i dekoltu. Silny kompleks VoluUp nadaje tkankom jędrność́ i plastyczność́. Szczególnie polecany w trakcie diety i w okresie karmienia piersią̨.

Cena zabiegu 205 zł
Czas trwania zabiegu 45 min

6. BENESSERE – relaksujące odżywianie ciała

Zawiera bogactwo składników aktywnych, nawilżających i odżywiających skórę̨ ciała. Działając również̇ na zmysły, przynosi ukojenie nie tylko ciału, ale również̇ i duszy.

Cena zabiegu 130 zł
Czas trwania zabiegu 45 min

7. WSCHÓD

Pogodny rytuał i wyrafinowana elegancja zainspirowana kulturą Wschodu. Wzbogacony cesarską piwonią, o delikatnym i zmysłowym zapachu, głęboko odprężającym. Piwonia łagodzi i nawilża skórę ciała oraz chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Peeling wygładza, koi i nawilża skórę,

Cena zabiegu 185 zł
Czas trwania zabiegu 60 min

8. ZACHÓD

Rytuał kosmetyczny zainspirowany duchem kultury Zachodu. Wzbogacony drogocennym bursztynem bałtyckim, dodającym energii oraz niwelującym stres i zmęczenie. Nuta zapachowa otula aromatem irysa, białej lilii i jaśminu. Peeling wygładza i stymuluje mikrokrążenie skóry, a olej do masażu odżywia i natłuszcza przesuszoną skórę.

Cena zabiegu 185 zł
Czas trwania zabiegu 60 min

9. VELVET BEAUTY- odżywienie i wygładzenie ciała

Połączenie indywidualnie dobranych ze sobą produktów oczyszczających i odżywczych oraz technik manualnych ekspresowo poprawiają jakość skóry, jednocześnie wprowadzając całe ciało w błogie odprężenie. Polecany osobom czującym potrzebę odzyskania pięknie wygładzonej skóry ciała i przywrócenia dobrego nastroju.

Cena zabiegu 335 zł
Czas trwania zabiegu około 100 min

10. INTENSIVE FIRMING- ujędrnienie

Zabieg o silnym działaniu ujędrniającym i rewitalizującym. Spektakularnie działające produkty w połączeniu z modelującymi technikami manualnymi błyskawicznie poprawiają dzięki zastosowaniu mikronakłuwania składniki aktywne zabiegu penetrują głęboko skórę wzmacniając i uelastyczniając ściany naczyń krwionośnych. W efekcie zabieg bardzo wyraźnie poprawia wygląd i komfort skóry dojrzałej i nadreaktywnej, z widoczną kruchością naczynek i tendencją do ich rozszerzania. Wprowadzone po fazie „mezo” składniki aktywne, takie jak: eskulina, hesperydyna, rutyna i pozostałe preparaty tego zabiegu gwarantują długofalowy efekt zmniejszenia zaczerwienienia skóry, jej rozjaśnienie i wygładzenie.

Cena zabiegu 270 zł
Czas trwania zabiegu 60 min

11. HAPPY HANDS – odżywianie dłoni

Celem zabiegu jest przywrócenie miękkości i gładkości dłoniom oraz walka z przebarwieniami. Wzbogacony przefiltrowanym i oczyszczonym wyciągiem z białka ślimaka, regeneruje skórę̨ dłoni.

Cena zabiegu 60 zł
Czas trwania zabiegu 30 min

12. BABY FEET – wygładzanie stóp

Szybko działający zabieg wygładzający, który zmniejsza twardość́ skóry stóp. Nadaje miękkość́ oraz komfort. Wzbogacony koloidalną owsianką.

Cena zabiegu 90 zł
Czas trwania zabiegu 30 min

13. ZABIEGI PRZY UŻYCIU URZĄDZENIA Mantis 991

Urządzenie MANTIS proponuje naturalne i nieinwazyjne rozwiązanie, aby pomóc klientom przywrócić piękne i zdrowe ciało oraz poprawić ich kondycję psychofizyczną.

Jest to możliwe dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i badaniom naukowym. Badania kliniczne, które trwały kilka dekad, wykazały pozytywny wpływ endomasażu na wyniki leczenia terapeutycznego.  W szczególności poprzez masaż tkanki łącznej, poprawę działania układu krwionośnego i limfatycznego, co korzystnie wpływa na wymianę metaboliczną. Dzięki temu stymulowane są również adipocyty co znacznie przyspiesza i zwiększa usuwanie tkanki tłuszczowej.

Endomasaż jest techniką, która łączy zasysanie skóry z masażem rolkowym, który może być wykonywany na różnych częstotliwościach i ustawieniach mocy, w zależności od problemu, który leczymy. Endomasaż naśladuje masaż ręczny, ale działa głębiej i bardziej jednorodnie: ta „gimnastyka” tkanek przywraca prawidłowe mikrokrążenie oraz udrażnia kanały limfatyczne, usprawnia to wymianę osmotyczną i prawidłowe dotlenienie tkanek, przywraca funkcje organizmu, które zanikają z upływem czasu. Dzięki stochastycznym impulsowym polom magnetycznym, technika ta przyczynia się do wyraźnego zmniejszenia cellulitu oraz przywraca jędrność i elastyczność tkanki łącznej. Przy zabiegach na twarz, uzyskujemy widoczną redukcję zmarszczek i poprawę kolorytu skóry, co czyni twarz promienną i jędrną.

Wykonywane zabiegi

Twarz

  • redukcja zmarszczek
  • przywrócenie napięcia skóry
  • efekt przeciwstarzeniowy

Ciało

  • cellulit i skóra z dołkami
  • obwisła skóra
  • rozstępy
  • retencja wody
  • zlokalizowane otłuszczenia

 

NA CIAŁO BEZ KOSMETYKU

Pojedynczy zabieg- 180 zł
Karnet 6 zabiegów- 900 zł

Karnet 10 zabiegów- 1400 zł

 

NA CIAŁO Z KOSMETYKIEM

Pojedynczy zabieg- 220 zł

Karnet 6 zabiegów- 1100 zł

Karnet 10 zabiegów- 1600 zł

 

NA TWARZ Z KOSMETYKIEM

Pojedynczy zabieg- 140 zł

Karnet 6 zabiegów- 700 zł

Karnet 10 zabiegów- 1000 zł

 

*Kostium do zabiegu- 70 zł

**Przy zakupie karnetu kostium gratis.