Spa

 

Obiekt SPA & Wellness to nieodłączna część Hotelu OSKAR**** Business & SPA . Panuje u Nas idealna harmonia pomiędzy przytulnymi wnętrzami, a ciszą i urokiem otoczenia królowej polskich rzek Wisły. Sprawdź, jak komfort łączy się z prestiżem – w luksusowej scenerii, pośród eleganckich i stylowych wnętrz hotelowych, stworzyliśmy świątynię dla ciała, umysłu i ducha. To miejsce, w którym czas jest sprzymierzeńcem, spokój nieodłącznym towarzyszem, a Państwa zadowolenie i komfort efektem naszego profesjonalizmu. U Nas odpoczną Państwo od codzienności i nabiorą nowych sił, poddając się relaksującym zabiegom.

Na parterze znajduje się recepcja Naszego SPA, gdzie zawsze czuwa pomocna obsługa, która odpowie na wszelkie pytania i zaproponuje zabiegi spełniające oczekiwania Naszych Gości. Także na tym poziomie jest cały kompleks Wellness, czyli basen rekreacyjny z hydromasażem, kaskadą wodną, jacuzzi, sauny: Infrared, fińskia, parowa, Rasul, ścieżka wrażeń, grota solna z tężnią solankową, słonecznej łąki oraz kubeł lodowatej wody dla odważnych.

Na pierwszym piętrze znajdą Państwo również moc atrakcji. 3 gabinety zabiegowe oferujące zabiegi i rytuały na najwyższym poziomie. Obszerne gabinety z przepięknym widokiem na Wisłę. Nasi wykwalifikowani pracownicy zaopiekują się Państwem i pomogą w pielęgnacji ciała i twarzy oraz dobiorą odpowiednie zabiegi indywidulanie dla każdego z Państwa. Dodatkowo nasze SPA jest wyposażone w basen flotacyjny, w którym można poczuć chwilę relaksu. Dla bardziej wymagających mamy do zaoferowania rytuał Hammamu Marokańskiego jest to ceremonia dogłębnego oczyszczania, pielęgnacji ciała oraz wyciszenie i ukojenie dla duszy.

Dla osób, które chciałyby połączyć swój pobyt w Hotelu OSKAR**** Business & SPA z aktywnym wypoczynkiem, dostarczyć swojemu organizmowi solidną dawkę endorfin – czeka interesujący programu zajęć ruchowych min.: Squash , Nordic Walking, jazda rowerem wzdłuż brzegu Wisły oraz cały kompleks profesjonalnie wyposażonej siłowni a w restauracji odpowiednia dawka witaminowa w postaci soków ze świeżych warzyw i owoców.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą pełną ofertą zabiegową, którą przygotowaliśmy z myślą o Państwa potrzebach.

Facebook