MASAŻE

1. Masaż klasyczny częściowy

Codzienny stres, siedzący tryb pracy, długie godziny przed komputerem, jazda samochodem, brak ruchu oraz niewyleczone kontuzje należą obecnie do najczęstszych przyczyn bólu kręgosłupa i pleców. Masaż pleców powoduje rozluźnienie mięśni przykręgowych i przywrócenie ich prawidłowego napięcia dzięki czemu utrzymują kręgosłup w prawidłowej pozycji i zapobiega jego skrzywieniom. Stanowi także doskonały relaks od wszelkich blokad i napięć spowodowanych stresem.

Czas trwania zabiegu około 30 min                     
cena zabiegu 80 zł

2. Masaż klasyczny całościowy

Jest intensywnym i mocnym masażem. Pobudza organizm i pomaga mu działać prawidłowo. Działa on przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność mięśni, przyspiesza przemianę materii oraz uaktywnia przepływ krwi i limfy.

 Czas trwania zabiegu około 60 min                     
  cena zabiegu 160 zł

3. Masaż relaksacyjny z masłem

Masaż polecany szczególnie dla osób wymagających głębokiego relaksu i odprężenia. Masaż masłem Shea daje efekt długotrwałego nawilżenia i odnowy warstwy lipidowej- nawet bardzo suchej skóry. Atrakcyjne zapachy balsamów długo utrzymują się na skórze, działając aromaterapeutycznie i odprężająco. Polecany jest zwłaszcza dla skóry suchej, dojrzałej i wymagającej regeneracji. 

Czas trwania zabiegu około 50 min                           
cena zabiegu 190 zł

4. Masaż kamieniami

Pozwala na zwalczenie stresu, uspokaja i wprowadza w stan głębokiej relaksacji. Masaż wykonywany jest za pomocą ogrzanych, gładkich kamieni wulkanicznych o zróżnicowanej wielkości. Ciepło emitowane poprzez kamienie usprawnia funkcjonowanie układu krążenia, rozluźnia mięśnie oraz oczyszcza organizm.

– plecy               czas trwania zabiegu około 30 min         cena zabiegu 100 zł
– całościowy     czas trwania zabiegu około 60 min         cena zabiegu 210 zł

5. Masaż dla dwojga

Przyjemny i relaksujący masaż we dwoje. Idealny na wspólny relaks czy odpoczynek. Ma działanie odprężające, relaksujące i zmniejszające napięcie psychiczne, które tak  często towarzyszy  człowiekowi we współczesnym świecie. Pozwala odzyskać zdrowie, dobre samopoczucie i wewnętrzną równowagę.

Czas trwania zabiegu około 60 min                                    
cena zabiegu 290 zł

6. Masaż stóp

Masaż stóp jest niezwykle przyjemny i pozwala się zrelaksować. Ma też korzystny wpływ na zdrowie.

Czas trwania zabiegu około 25 min.
Cena zabiegu 90 zł

7. Masaż pianą według ceremonii Hammam

Masaż pianą to delikatny oczyszczający masaż  z użyciem piany ma działanie oczyszczające i złuszczające naskórek. Ciało staje się odświeżone i gotowe na przyjęcie preparatów odżywczych. Aromatyczne olejki na skórę – odżywiają ciało po masażu pianą. Unoszące się podczas rytuału wonne olejki relaksują, a skóra nabiera blasku.

Czas trwania zabiegu około 60 min.
Cena zabiegu 230 zł

8. Masaż stemplami ziołowymi

PERMANENT CONTOUR® – opatentowane urządzenie, które z powodzeniem pozwoliło zaadaptować masaże ziołowe do kultury europejskiej. Oferuje klientom wspaniałe zabiegi ziołowymi stemplami o stałej temperaturze i wilgotności przeznaczone dla każdego rodzaju skóry zarówno na twarz jak i ciało.

Stemple Permanent Contour® wypełnione są solą oraz najwyższej jakości ziołami i kwiatami pochodzącymi z najczystszych rejonów świata i najczęściej zbieranymi ręcznie. Przezroczysty materiał pozwala zobaczyć, jak również poczuć zapach naturalnych składników, które je wypełniają.

Masaż:

  • ciała

Czas trwania zabiegu około 60 min.                        
Cena zabiegu 220 zł

  • twarz, szyja, dekolt

Czas trwania zabiegu około 40 min.                        
Cena zabiegu 150 zł

Facebook