Zaznacz stronę

Hotel Oskar**** jest nowoczesnym obiektem znajdującym się w Puławach, przy bulwarach wiślanych, w odległości 25 metrów od brzegu Wisły. Położony jest przy trasie Puławy-Radom, odległość do centrum to 1,6 km, do Kazimierza 16 km, do Warszawy 110 km, do Lublina 48 km.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 38 pokoi. Pokoje są elegancko urządzone i utrzymane w przyjemnej kolorystyce. Każdy z nich wyposażony został w nowoczesny system klimatyzacji (chłodzenie pasywne), kącik biznesowy tj. biurko oraz wygodne krzesło, telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i zagranicznej , mini barek, zestaw do zaparzania herbaty, przewodowe łącze internetowe oraz Internet bezprzewodowy Wi-Fi dostępny na terenie całego hotelu. Do dyspozycji jest również prywatna łazienka z nowoczesną deszczownicą, suszarką do włosów, bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz kompletem ręczników. Większość pokoi posiada balkony z pięknym widokiem na rzekę Wisłę.

Na miejscu działa restauracja serwująca śniadanie kontynentalne oraz specjały kuchni polskiej i międzynarodowej, którą sezonowo i atrakcyjnie urozmaicamy. Z okien restauracji i tarasu widokowego rozpościera się widok na rzekę i bulwar prowadzący do Kazimierza Dolnego.

Recepcja służy Państwu pomocą całą dobę. Oferujemy również usługi budzenia, przesyłania faxów, drukowania, wysyłania listów, zamawiania taksówki. Hotel poza gotówką akceptuje płatność kartami: Visa, Maestro, MasterCard, American Express.
Znajdujący się przy hotelu parking samochodowy jest parkingiem bezpłatnym.

Hotel Oskar świadczy usługi zgodne ze swoją kategorią i standardem.