Atrakcje w okolicy

Buggzyland w Trzciankach

Na terenie po byłej kopalni piasku w otulinie kazimierskiego parku krajobrazowego ponad 3,5 km tras off-roadowych do nauki i doskonalenia techniki jazdy. Różnorodność tras jak i ukształtowanie terenu sprawia, że każdy może spróbować swoich sił w terenie.

http://www.buggzyland.pl/

Quady, jeepy

Na terenie Kazimierza dolnego i okolic organizowane indywidualnie i grupowo jazdy na quadach lub samochodach terenowych, na trasach indywidualnie dobranych do klienta

Kontakt: 664-024-225
Kazimierz Dolny
Ul. Nadrzeczna 27
24-120 Kazimierz Dolny

Spływy kajakowe

Najlepsza forma aktywnego wypoczynku w okolicy – spływy kajakami lub pontonami:

  • Spływy Wisłą
  • Spływy Chodelką
  • Spływy Wieprzem

Dodatkowo motorówki bez licencji

http://dwazywioly.pl/blog

Magiczne Ogrody

Magiczne Ogrody są pierwszym w Polsce rodzinnym parkiem tematycznym, stworzonym w oparciu o oryginalną baśniową historię. Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów odkryjesz bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty.
W odległości ok 20km od naszego Hotelu Oskar

http://magiczneogrody.com

Farma Iluzji

Farma Iluzji to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych z nutą edukacji podaną w bardzo przyjaznej formie.  Jest to także miejsce do aktywnej zabawy, wypoczynku, a nawet swobodnego piknikowania (udostępniamy grille i ogniska).

W odległości ok. 54 km od Hotelu Oskar

http://farmailuzji.pl/pol

ZOO w Wojciechowie

To idealne miejsce na wypoczynek i rozrywkę poza miastem, dla wszystkich osób lubiących spędzać wolny czas aktywnie, na świeżym powietrzu, w bezpośrednim kontakcie z naturą i zwierzętami. Na powierzchni 4 ha zgromadzono kilkadziesiąt gatunków egzotycznych zwierząt, przestronny plac zabaw, liczne atrakcje, zaplecze gastronomiczne i edukacyjne.

http://www.zoowojciechow.pl

W odległości ok. 36 km od Hotelu Oskar

Owadolandia w Wojciechowie

Owadolandia to park edukacyjno-rekreacyjny, w którym można spotkać ogromne repliki owadów, wielkości dorosłego człowieka. Wiernie odtworzone modele owadów, zaprojektowane z dbałością o szczegóły anatomiczne.
W parku znajduje się ścieżka dydaktyczna z ciekawymi gatunkami i odmianami roślin oraz tablice informacyjno-edukacyjne, przeznaczone do przeprowadzania zajęć na świeżym powietrzu.

W odległośći ok. 35 km od Hotelu

Park Labiryntów w Rąblowie

W samym centrum Trójkąta Turystycznego Kazimierz Dolny – Nałęczów – Puławy,  znajduje się niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju  Park Labiryntów.

Wyjątkowy w swoim układzie, zadziwiający tematyką, nasycony atrakcjami sprawia, że każdy odnajdzie tu coś dla siebie. Dzieci świetną zabawę w wiosce tematycznej, dorośli miejsce do rekreacji, wypoczynku i refleksji.  W wielu obudzi się wena twórcza, zaszczepiona w kazimierskich galeriach sztuki, inni zobaczą piękno nałęczowskich ogrodów, dusza każdego dozna refleksji nad wartościami tego świata. Wszyscy poznają piękno regionu, jego kulturę i zabytki, nieznane tajemnice.  Uczestnicząc w quest’ach odnajdziemy ukryty skarb, a dojście do celu  uczyni z Was odkrywców.

W odległości ok. 23km od Hotelu Oskar

http://park-labiryntow.pl

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

W odległości ok. 22 km od Hotelu

http://opl.muzeumsp.pl

Facebook